Ahmet Nur Çebi’den Igor Tudor yanıtı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, son dönemde basında çıkan Igor Tudor iddialarına cevap verdi. Ahmet Nur Çebi, Igor Tudor haberlerini yalanladı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Burak Yılmaz‘da karar kılmalarının sebeplerini anlattı. Öte yandan Çebi, Igor Tudor haberleriyle ilgili de konuştu.

Başkanlık seçimine kadar yola Burak Yılmaz’la devam edeceklerini bildiren Ahmet Nur Çebi, genç antrenörün başarılı olacağına inandığını bildirdi.

Burak Yılmaz’ın takımı ve oyuncuları tanıdığı için başarılı olacağını kaydeden Ahmet Nur Çebi, yeni bir teknik direktörün zamana ihtiyacı olacağını kaydetti.

Tudor haberlerine yalanlama

Hürriyet’in haberine göre Ahmet Nur Çebi, son dönemde basında çıkan Igor Tudor iddialarına da cevap verdi.

Igor Tudor haberlerini yalanlayan Çebi, gündemlerinde yeni bir teknik direktör olmadığını söyledi. Başkan, “Yeni teknik direktörün kim olacağına yeni başkan ve yönetim kurulunun karar vermesi etik olur. Ben, bana yapılanı kimseye yapmam” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş, Şenol Güneş’in istifası sonrası yaptığı açıklamada en geç aralık ayının başında olağanüstü seçimli genel kurul kararı aldığını bildirmişti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x