Proje okullarda sektörden tecrübeli birinin, mühendisin ya da eğitimcinin ders vermesinin önünü açtıklarını belirten Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, “Bunu sadece meslek liseleri için yapmadık. Spor liseleri için yaptık. Voleybol Lisesi bunun bir örneği. Bugün bayan voleybol takımının elde ettiği başarılarda ‘Proje Okulu’ mantığının çok büyük bir katkısı var” dedi.
Tokat Valiliği, Sulusaray Belediye Meclisi tarafından alınan “Şehit Ömer Halisdemir Caddesi” isminin değiştirilmesi kararını 7 Ekim’de iptal ettiğini duyurdu.